Eil.
Nr.
|
Vardas, pavardė
|
Kvalifikacinė
kategorija (nurodyti dalyką)
|
Dėstomi dalykai
|
Pareigos
|
1.
|
Laima Majauskienė
|
Lietuvių k.
mokytoja metodininkė
|
Lietuvių k.,
valstybinė kalbos kultūra
|
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
|
2.
|
Kęstutis
Daniulevičius
|
Inžinierinės
mechanizacijos ir braižybos vyr.
profesijos mokytojas
|
Darbų sauga,
statybinė braižyba, techninė braižyba
|
Direktoriaus
pavaduotojas profesiniam mokymui
|
3.
|
Artūras Dimša
|
Profesijos
mokytojas
|
Bitininkystės
pagrindai
|
Pavaduotojas
administraciniam ūkiui
|
4.
|
Jonas Zavistauskas
|
Vyr. profesijos
mokytojas
|
Statybos darbų
mechanizavimas, kelių eismo taisyklės, saugaus
eismo pagrindai
|
Bendrojo lavinimo
skyriaus vedėjas
|
5.
|
Laimutė
Zavistauskienė
|
Lietuvių k.
mokytoja metodininkė
|
Lietuvių k.,
kalbos kultūra, menai, meninė raiška
|
Lietuvių k.
mokytoja
|
6.
|
Danutė Tacionienė
|
Rusų k. vyr.
mokytoja, lietuvių k. mokytoja
|
Rusų k.,
specialybės (rusų ) užsienio k., lietuvių k.
|
Rusų k. ir
literatūros mokytoja
|
7.
|
Elena Varaškienė
|
Anglų k.
vyr. mokytoja
|
Anglų k., specialybės
(anglų) užsienio k.,
|
Anglų k. mokytoja
|
8.
|
Ramutė
Šarkauskienė
|
Matematikos
mokytoja metodininkė
|
Matematika
|
Matematikos mokytoja
|
9.
|
Napoleonas
Andrijauskas
|
Kūno kultūros
mokytojas metodininkas
|
Kūno kultūra
|
Kūno kultūros
mokytojas
|
10.
|
Irma Janulevičienė
|
Biologijos
vyr. mokytoja
|
Biologija
|
Biologijos
mokytoja
|
11.
|
Regina Dranginienė
|
Chemijos, tikybos,
gyvulininkystės vyr. mokytoja
|
Chemija, tikyba,
etika, verslo etika, ekonomikos pagrindai,
gyvulininkystės pagrindai
|
Chemijos, tikybos, gyvulininkystės pagrindų mokytoja
|
12.
|
Sigitas Antanas
Auškalnis
|
Fizikos
mokytojas
|
Fizika
|
Fizikos mokytojas
|
13.
|
Irma Baidokienė
|
Informacinių
technologijų profesijos mokytoja
|
Informacinės technologijos,
informatika ir informacinės technologijos,
verslo korespondencija, kompiuterinis duomenų
apdorojimas
|
Informacinių
technologijų mokytoja
|
14.
|
Vilius Smaidžiūnas
|
Profesijos
mokytojas
|
Suvirinimo darbų
technologija, mašinų remontas, kalimo
technologija
|
Profesijos
mokytojas
|
15.
|
Albinas Mortūnas
|
Žemės ūkio
technikos vyr. profesijos mokytojas
|
Mašinų remontas,
traktoriai ir žemės ūkio mašinos, metalų
technologija, suvirinimo darbų technologija
|
Profesijos
mokytojas
|
16.
|
Magdė Rutkauskienė
|
Gyvulininkystės
pagrindų vyr. profesijos mokytoja,
prekybos ir maisto ruošimo įrengimų mokytoja
|
Gyvulininkystės
pagrindai, prekybos įrengimai, maisto prekių
mokslas, apskaita ir kalkuliacija
|
Profesijos
mokytoja
|
17.
|
Nijolė Mataitienė
|
Maisto ruošimo
vyr. profesijos mokytoja, prancūzų kalbos vyr.
mokytoja
|
Prancūzų k,
kulinarija, konditerija, maisto ruošimo
technologija, maisto atsargos, mitybos
fiziologija
|
Prancūzų k.
mokytoja,
profesijos
mokytoja
|
18.
|
Ksavera Purvinienė
|
Maisto ruošimo
profesijos mokytoja
|
Prekių mokslas,
produkcijos aptarnavimas, prekybos įrengimai,
maisto atsargos, kulinarija
|
Profesijos
mokytoja
|
19.
|
Ina Nedzinskienė
|
Estetikos
vyr. mokytoja
|
Estetika
|
Bibliotekos vedėja
|
20.
|
Jonas Pranciškus
Juškauskas
|
Vyr. geografijos
mokytojas
|
Geografija ir
politologija, geografija
|
Geografijos
mokytojas
|
21.
|
Danguolė
Grėbliūnienė
|
Vyr. istorijos
mokytoja
|
Istorija ir
politologija, verslo teisė, pilietinis ugdymas,
teisės pagrindai, biznio ekonomika, marketingas
|
Istorijos mokytoja
|
22.
|
Irena Kašėtienė
|
Ekonomikos dalykų
vyr. profesijos mokytoja
|
Ekonomika ir
verslo pagrindai, marketingas, biznio ekonomika,
kainodara, prekių rėmimas, apskaita ir finansai
|
Ekonominių dalykų
mokytoja
|
23.
|
Lina Kyguolienė
|
Apskaitos ir
finansų profesijos mokytoja
|
Apskaita ir
finansai, prekių rėmimas
|
Vyr. finansininkė
|
24.
|
Modestas Lapinskas
|
Vyr. profesijos
mokytojas
|
Statybos darbų
mechanizavimas. specializacija
|
Profesijos
mokytojas
|
25.
|
Lina Viršilienė
|
Profesijos
mokytoja metodininkė
|
Gėlininkystė,
želdinių
projektavimas,
ekologija,
projektinė veikla,
dendrologija,
fito dizainas
|
Profesijos
mokytoja metodininkė
|
26.
|
Danutė
Kazlauskienė
|
Augalininkystės
vyr. profesijos mokytoja
|
Žemės mokslas,
daržininkystė, augalininkystė, augalų apsauga,
vaisių laikymas,
sodininkystė, projektinė veikla
|
Profesijos
mokytoja
|
27.
|
Aldona
Marcinkevičienė
|
Augalininkystės
vyr. profesijos mokytoja
|
Augalų apsauga,
vaisių laikymas, sodininkystė, gėlininkystė,
žemės mokslas, daržininkystė, ekologija,
civilinė sauga darbų sauga, maisto atsargos
|
Profesijos
mokytoja
|
28.
|
Antanas
Malaškevičius
|
Statybos darbų
vyr. profesijos mokytojas
|
Betonavimo darbų
technologija, staliaus ir dailidės darbų
technologija, apdailos darbų technologija,
dažymo darbų technologija, pastatų dalys,
specializacija.
|
Profesijos
mokytojas
|
29.
|
Juozas Giniūnas
|
Statybos darbų
profesijos mokytojas
|
Betonavimo darbų
technologija, staliaus ir dailidės darbų
technologija, apdailos darbų technologija,
dažymo darbų technologija, medžiagų mokslas.
|
Profesijos
mokytojas
|
30.
|
Kęstutis Kyguolis
|
Statybos darbų
profesijos mokytojas
|
Mūro darbų
technologija, betonavimo darbų technologija,
staliaus ir dailidės darbų technologija,
apdailos darbų technologija.
|
Vairuotojas
|