SIMNO ŽEMĖS ŪKIO MOKYKLA

Šventės
    Sportas

Naudingos nuorodos

Mokykloje organizuojami įdomūs renginiai: Adventiniai  ir kalediniai vakarai, šv. Valentino diena, Šauniausio moksleivio rinkimai, Atvelykio šventė. Labai įspūdinga šventė - Mokytojo diena.

Tai diena, kai moksleiviai surengia šventę mokytojams. Nuo ankstyvo ryto mokykloje skamba muzika, kiekvienam mokytojui įteikiama gėlių, tariami nuoširdūs ir linksmi sveikinimai. Vyresniųjų  kursų moksleiviai veda pamokas, o mokytojai tuo metu tampa mokinukais. Linksmai ir sąmojingai vedamos matematikos, lietuvių kalbos, tikybos, kūno kultūros, anglų kalbos. ir kt. pamokos. Mokytojai ir mokiniai kartu dainuoja, šoka, sportuoja ir mokosi.

Smagiausia ir labiausiai laukiama šventė - Fuksų krikštynos. Čia pirmakursiai „įšventinami”- skaito pasižadėjimus būti tikrais šios mokyklos nariais, jiems ant veido dedamas F raidės antspaudas. Paskui vedami į salę, kur laukia daug išbandymų.

Kiekvieną pavasarį mokykloje švenčiamos Užgavėnės. Visos grupės šiai šventei ruošiasi iš anksto : namuose kepa blynus, gamina kitus patiekalus, o mokykloje išradingai padengia stalą. Du šmaikščiausieji vedėjai apsirengia Kanapiniu ir Lašininiu, kiti šventės dalyviai - čigonais, velniais, raganomis, žydeliais... Per šventę žaidžiami liaudies žaidimai, šokama, menamos mįslės. Kanapinis su Lašininiu rungiasi tarpusavy....Pasirodymus vertina komisija: ragauja patiekalų, įvertina nuotaikingas kaukes, dalyvių aktyvumą šokant, atsakinėjant į klausimus. Ir, žinoma, šventei baigiantis, kieme visi degina Morę......